Ostuinfo

Hinnainfo, tasumine ja kauba transport

Kõik Rosemary AL kodulehel olevad hinnad sisaldavad käibemaksu. Transpordi hind lisatakse arvele (v.a. kontorist kättesaamisel).

Tasumine ülekandega, kontoris ka sularahas ja maksekaardiga.

Kui soovite kaupa postiga/kulleriga, siis saadame arve meilile ja paneme kauba teele peale ettemaksu laekumist.

Kauba tellimisel kirjutage kauba nimetus või kood, kogus, kelle nimele tuleb vormistada arve ja tellija mobiiltelefoni number. Juhul kui tellite kaupa pakiautomaati siis lisage Teile sobilik Omniva pakiautomaadi asukoht.

Kasutame ELS kulleri ja Omniva pakiautomaadi teenust. ELS-iga saatmise puhul tuuakse kaup kulleri poolt Teie soovitud aadressil. Omniva pakiautomaadi teenuse kasutamisel saadetakse kaup pakiautomaati.

Ettemaksuarvete puhul kehtivad hinnad kuni ettemaksuarvel oleva maksetähtaja saabumiseni.

Pakiautomaatide asukohad.

ELS kulleri hind on alates 6.48€, hind oleneb asukohast. Omniva pakiautomaadi saatmistasu on 5.46 – 7.86€. EUR-kaubaaluse peal oleva tööstus-õmblusmasina transport Eesti piires on 66€.

ELS kulleri hinnakiri

Pretensioonide esitamise kord Ärikliendile
Rosemary AL vastutab Ärikliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad 6 kuu jooksul, alates kauba üleandmisest Ärikliendile. Masinate kulumaterjalid (nõelad, pirnid, süstikud, lõikenoad, mootori harjad, overloki haarajad jms) ei kuulu garantii korras vahetamisele.